ברלין
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הסעה פרטית משדה התעופה של ברלין

תכנון טיול לברלין? נשמח לעזור!

עכשיו בברלין:

מלונות מומלצים

הרשמו לקבת מידע על ברלין

הסעה פרטית משדה התעופה של ברלין

בברלין קיים כיום שדה תעופה אחד שפעיל לטיסות בינלאומיות, שדה התעופה החדש ברלין ברנדנבורג (Berlin Brandenburg Airport)  אשר נפתח בשנת 2020 וידוע גם בשם BER AIRPORT.. השדה הוא למעשה טרמינל חדש של שדה התעופה הוותיק שונפלד שנסגר עם פתיחת הטרמינלים החדשים. הוא ממוקם בשולי העיר ברלין בגבול שלה עם מדינת המחוז ברנדנבורג – מרחק של 25 קילומטרים מעלה ממרכז ברלין – כלומר לפחות חצי שעה נסיעה. אחת החוויות המומלצות ביותר להתחלת הטיול היא הזמנת הסעה פרטית משדה התעופה בה יקבל את פניכם נהג מיד עם צאתכם מאיסוף המזוודות ויוביל אתכם בבטחה ישר למקום הלינה שלכם.

הסעה פרטית משדה התעופה של ברלין – חווית נחיתה אידיאלית

זה עתה נחתתם בברלין. זו תקופת העומס של עונת התיירות. אולי היה עיכוב קטן בטיסה, חיכיתם בתורים הארוכים של בידוק הדרכונים ואז עוד חצי שעה עד שכל המזוודות הגיעו. עכשיו המוני נוסעים שהגיעו ממדינות רבות מכל רחבי העולם יוצאים יחד איתכם ולוקחים את כל המוניות הפנויות בשדה התעופה. גם אם כבר סחבתם את כל המזוודות לקצה איזור ההמתנה והצלחתם במזל לתפוס איזו מונית פנויה אתם מתקשים לתקשר עם הנהג שלא דובר אנגלית ולא בטוחים אם הוא יוביל אתכם למקום הנכון שביקשתם ממנו. 

אבל בדיוק בשביל להימנע מתסריט שכזה הומצא הפתרון האידיאלי של הזמנה מראש של הסעה פרטית משדה התעופה. אם תזמינו הסעה פרטית משדה התעופה כבר ביציאה מאיסוף המזוודות יחכה לכם נהג עם שלט עם שמכם כך שאתם לא צריכים לחכות יחד עם שאר האנשים בתורים הארוכים למוניות. הנהג דובר אנגלית ויודע כבר מראש לאן בדיוק אתם צריכים להגיע. הוא חונה קרוב ועוזר לכם בסחיבת המזוודות. הרכב עצמו חדשני מרווח וממוזג וחוויות הנסיעה תמיד נעימה. היתרון של הזמנת הסעה פרטית בניגוד להזמנת מונית מראש היא שאתם יכולים להיות בטוחים שאין שום בעיה גם אם הטיסה שלכם התעכבה. חברת ההסעות עוקבת אחרי כל הטיסות וערוכה מראש למצבי עיכוב כך שהם יודעים לשלוח את נהגיהם בהתאם לזמן הנחיתה המעודכן שלכם.

נסיעה פרטית בחזרה אל שדה התעופה של ברלין

סיימתם את הביקור שלכם מותשים ומרוצים ועכשיו אתם צריכים לטוס חזרה לארץ או להמשיך ליעד הבא שלכם. על מנת להימנע מלחץ מיותר מומלץ מאוד להזמין הסעה פרטית גם חזרה לשדה. הנהג יאסוף אתכם מכל נקודה וזמן אותם תציינו בהזמנה ואתם תוכלו להיות בטוחים שתגיעו לשדה במהירות ללא עיכובים מיותרים וללא צורך לסחוב את המזוודות ברחבי העיר עד שתאתרו מונית פנויה. הרכב שיגיע ייבחר בהתאם לכמות האנשים, רכבים מסוימים מתאימים לעד 3 נוסעים וישנם גם רכבי פרימיום המתאימים לקבוצות גדולות ולמשפחות ויכולים להכיל עד 6 נוסעים מעבר לנהג.

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן