ברלין
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיור בברלין ברכב Mini Hotrod

תכנון טיול לברלין? נשמח לעזור!

עכשיו בברלין:

מלונות מומלצים

הרשמו לקבת מידע על ברלין

סיור בברלין ברכב Mini Hotrod

ברלין, עיר הבירה של גרמניה היא עיר מאוד גדולה. כשתגיעו אליה תרצו לראות את כל המקומות המרכזיים בעיר אבל זה יכול לקחת כמה ימים בגלל המרחקים הגדולים והיותה עיר שאינה בעלת מרכז אחד מובחן אלא מספר מרכזים שונים הפזורים ברחבי העיר. אחת האפשרויות להתגבר על כל זה היא לקחת סיור בכלי רכב, ואין כלי מתאים ומגניב יותר מאשר ה- Mini Hotrod כלי רכב קטנטן המתאים לבן אדם אחד ובו אתם יכולים לנסוע ברחבי העיר כמו סופר מריו במסגרת סיור שהוא אחד החוויות הייחודיות שאפשר למצוא בברלין.

מידע על סיור בברלין בברלין ברכב Mini Hotrod

הרכב Mini Hotrod כנראה שונה מאוד מכל כלי רכב שאי פעם רכבתם עליו, לכן עוד לפני שהסיור מתחיל אתם מקבלים תדרוך והסבר מפורט על ידי מדריך בתוך משטח ההכנה של כלי הרכב ואחר כך אתם מתנסים גם בנהיגה בטוחה בסיבובים בתוך המתחם לראות שהתרגלתם והבנתם את התפעול של הכלי (שאינו מסובך במיוחד). לאחר שאתם מוכנים תצאו בקבוצה של כמה מכוניות קטנות לסיור ברחבי ברלין. במסגרת הסיור אתם נוסעים על הכביש יחד עם שאר המכוניות וחולפים על פני האתרים המרכזיים בעיר וביניהם שער ברנדנבורג (Brandenburg Tor), הלשכה הרשמית של קנצלר גרמניה (German Chancellery), שדרות אונטר דן לינדן (Unter den Linden), כיכר ז'אנדרמרקט (Gendarmenmarkt), כיכר פוטסדאמר פלאץ (Potsdamer Platz), גלריית איסט סייד (East Side Gallery) ומרצדס בנץ ארנה (Mercedes Benz Arena). 

הסיור הוא בטוח מאוד, הרכב הוא רכב פתוח אך אתם לובשים קסדות ונוסעים בשיירות בליווי מדריך. הרכב אמנם מהיר למדי ויכול להגיע למהירות של 80 קמ"ש, אבל אתם תסעו במהירות סבירה בהתאם למגבלות החוק גם על מנת להנות מהאתרים על פניהם תחלפו בדרך. בסוף המסלול תחזרו לנקודת ההתכנסות אחרי שהספקתם לראות את כל האתרים החשובים החשובים בעיר בתוך שעתיים.

מה צריך לדעת לפני הסיור ודרכי הגעה לנקודת ההתכנסות

הסיור מתקיים בכל ימות השבוע ויוצא מספר פעמים ביום – החל משעות הבוקר בסביבות 9:30 ועד הסיור האחרון ב-17:30. ההדרכה מתקיימת גם בשפה האנגלית (ודאו שאתם בוחרים באפשרות הזו ולא בגרמנית במהלך ההזמנה) ואורכו של הסיור עצמו הוא בין שעה לשעתיים. פריטים שחובה להביא אתכם הם נעליים סגורות, משקפי שמש ורשיון נהיגה כמובן. אסור להגיע בכפכפים או נעליים פתוחות. 

נקודת ההתכנסות של הסיור בה תעברו את ההדרכה ונסיעת אימון היא בכתובת:Revaler Straße 99 (Gate 3) 10245 Berlin. המקום נמצא ממש בסמוך לתחנת הרכבת המהירה S-Warschauer Straße בה עוברים הקווים S3, S5,S7,S9 שעוברים בכל תחנות הרכבות המרכזיות ברחבי העיר ויובילו אתכם לשם בתוך דקות ספורות. בנוסף במרחק הליכה קצרה נמצאת תחנת הרכבת התחתית (U-bahn) בעלת אותו השם בה עוברים הקווים U-1 ו- U-3.

סיורים נוספים שאפשר למצוא בברלין

אם אתם פחות בעניין של לנהוג ברכב קטן תוכלו גם למצוא סיורים אחרים כמו למשל אוטובוס התיירים הופ און הופ אוף (Hop On Hop off) – אוטובוס מיוחד שעובר בכל 20 דקות ויש לו 23 תחנות עצירה ברחבי העיר בהם אתם יכולים לעלות ולרדת בכל רגע נתון בהתאם לכרטיס שרכשתם (החל מ-24 שעות ועד 72 שעות). אוטובוס התיירים מאפשר לראות את כל האתרים החשובים בעיר מהגג הפתוח ולרדת ולעלות בהתאם למקומות שתחליטו שמעניינים אתכם.

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן