ברלין
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיור בברלין על מיטה

תכנון טיול לברלין? נשמח לעזור!

עכשיו בברלין:

מלונות מומלצים

הרשמו לקבת מידע על ברלין

סיור בברלין על מיטה

לכולם יש ימים כאלו בהם הם מרגישים שפשוט לא בא להם לצאת מיטה. בטח כשרק לא מזמן נחתתם בעיר חדשה וקמתם בבוקר במלון המפנק עכשיו פתאום להתחיל להתרוצץ קילומטרים ממקום למקום נשמע כמו עול שאתם לא מעוניינים בו, אפילו שזו הסיבה שבגללה טסתם את כל הדרך. האמת שאפשר להבין אתכם, אבל בדיוק בשביל זה ישנה בברלין דרך מקורית, מפנקת ומהנה במיוחד לראות את העיר וגם להישאר במיטה! בסיור בברלין על פני מיטת אופניים ישנו נהג / מדריך שרוכב על אופניים שבחלק האחורי שלהם יש מיטה בה אתם שוכבים בנינוחות בעודכם רואים את האתרים החשובים העיר.

סיור בברלין על מיטה – חוויה ייחודית ובלתי נשכחת

בסיור אתם מוזמנים לנסוע דרך האתרים והמונומנטים המרכזיים של ברלין תוך כדי שכיבה במיטה נעימה הנישאת באופניים שעליהם רוכב מדריך מקומי דובר האנגלית אשר גם יסביר לכם על האתרים השונים על פניהם תחלפו. בין האתרים השונים אותם תראו במהלך הסיור ניתן למנות את כיכר אלכסנדרפלאץ (Alexanderplatz) בה נמצא מגדל הטלוויזיה המפורסם של ברלין (TV Tower). עוד תעברו באיזור בית העירייה האדום (Rotes Rathaus) – מבנה בעל לבנים אדומות עתיק ומפואר אשר מולו נמצאית גם קתדרלת ברלין (Berliner Dom)- כנסיית גותית עתיקה ומרשימה. משם אתם תמשיכו בנסיעה מערבה על פני אי המוזיאונים של ברלין (Museum Island) המרכז את המוזיאונים ההיסטוריים החשובים והיפים של העיר ולאחר מכן ותגיעו לאחת הכיכרות היפות באירופה – כיכר ז'אנדרמרקט (Gendarmarkt) בה נמצאים כמה מבנים וקתדרלות מרשימות.  

במהלך הסיור אתם יכולים לשכב בנוחות על המיטה ולשים מוזיקה לבחירתכם בזכות רמקול ה-Bluetooth אליו ניתן להתחבר בקלות. המדריך יצלם אתכם שוכבים על המיטה בתמונות לבחירתכם באתרים בהם תרצו ובנוסף כדאי לבוא מראש עם סוללה מלאה בשביל לקחת בעצמכם תמונות וסרטונים על מנת להנציח את חווית הנסיעה המיוחדת. בתקופת הקיץ ובמזג אוויר חם ובימים שמשיים תכסה אתכם שמשייה בעוד שבתקופת החורף ובמזג אוויר קר תוכלו ליהנות ממחממי מושבים, שמיכות ומכסה מפני הגשם. המיטה מתאימה לשני אנשים בלבד. הסיורים יוצאים מספר פעמים לאורך שעות היום והערב בכל ימות השבוע ואורכו של הסיור הוא כשעה.

דרכי הגעה לנקודת ההתחלה של הסיור

נקודת ההתחלה של הסיור היא בסמוך לשעון הזמן העולמי (World Time Clock) – מבנה איקוני המראה את השעה הנתונה בכל איזורי הזמן ברחבי העולם ונמצא במרכז של כיכר אלכסנדרפלאץ שבחלק המזרחי של רובע מיטה (Mitte) – הרובע המרכזי של ברלין. על מנת להגיע לשם ניתן לקחת כמעט כל אמצעי תחבורה בזכות היותו של המקום עורק תחבורה מרכזי. בין היתר קווי הרכבת התחתית U-2, U-5, U-8 עוברים במקום וגם קווים מרכזיים של הרכבת המהירה (S-bahn) המגיעים במהירות מכל התחנות המרכזיות ברחבי העיר.

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן