ברלין
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיור טעימות במבשלת הבירה Vagabund Brauerei

תכנון טיול לברלין? נשמח לעזור!

עכשיו בברלין:

מלונות מומלצים

הרשמו לקבת מידע על ברלין

סיור טעימות במבשלת הבירה Vagabund Brauerei

בירה מהווה מזה שנים רבות חלק בלתי נפרד מהתרבות הגרמנית. גם בימינו הגרמנים שותים כמות ממוצעת של כמעט 100 ליטר לבן אדם, שזה משהו כמו בקבוק בירה ליום לכל אדם בממוצע. לשם השוואה  מדובר בלמעלה מפי 5 (!) מהכמות בישראל. בברלין תוכלו למצוא היצע רב של בירות מכל רחבי גרמניה, בין היתר גם מאיזור בוואריה הידוע בזכות בירות החיטה הכבדות שלו ובמותגים בינלאומיים כמו פאולנר וווינשטפן. לצד זאת בברלין פועלות בשנים האחרונות מספר מבשלות בירה מקומיות ומודרניות המתמחות בייצור בירות שנחשבות מתוחכמת יותר. אחת מהן היא מבשלת הבירה המקומית Vagabund Brauerei בה אתם יכולים גם לערוך סיור בו תלמדו כל מה שצריך לדעת על איך עושים בירה ותטעמו כמה ממגוון הבירות המיוצרות במבשלה.

על ההיסטוריה של מבשלת הבירה Vagabund Brauerei

בשנת 2009 חבורה של כמה חברים אמריקאים שעסקו במוזיקה וטיילו ברחבי העולם חשבו על הרעיון לעסוק באהבה נוספת שלהם – ייצור בירה. הם ראו בברלין שאפשר למצוא בירות רבות מסוג פילזנר – בירת הלאגר הבהירה שמקורה בצ'כיה וחשבו לעצמם מה עם בירות נוספות כמו פייל אייל, IPA וסטאוט. מסיבה זו הם החלו בתהליך פיתוח וגיוס כספים המוני, הכל בשיטה עצמאית של עשה זאת בעצמך, ובשנת 2013 פתחו את המבשלה הראשונה שלהם אשר מיד זכתה להצלחה ביקורתית רבה. בשנת 2020 הם עברו לביתם הנוכחי הממוקם במבנה עתיק ובו הם מסוגלים להפיק כמות גדולה בהרבה של בירה לצד קיום של בר, גן בירה, וחלל לאירועים לצד המבשלה.

על הפעילות המוצעות בסיור הטעימות של מבשלת הבירה Vagabund Brauerei

מבשלת הבירה Vagabund Brauerei מייצרת מספר של בירות מקומיות בטעמים שונים באחוזי אלכוהול משתנים של בין 3.5% ל-8%. במהלך הסיור אתם מקבלים טעימות של 5 (מבין 16) סוגים שונים של בירות מהחבית המיוצרות במקום. אתם תלמדו על תהליך הייצור של הבירה מפיו של מדריך בעל ידע רחב העובד במקום ןיספר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על ההיסטוריה של הבירה, ההבדלים בין הסוגים השונים והייחודיות של הבירות המיוצרות במבשלה המקומית. הפעילות מאפשרת לכם גם לשאול שאלות והמדריך יענה לכם על כל מה שתרצו לדעת  על בירה. הסיור מוצא בימים חמישי ושבת בין השעות 18:00 – 19:30. 

המבשלה ממוקמת בשכונת וודינג (Wedding) הנמצאת צפון מערבית לרובע מיטה (Mitte). וודינג היא שכונה מגניבה ומפתחת שלא נחשבת לשכונה שתיירים נוהגים להגיע אליה לרוב אבל כן לאחד ממקומות הבילוי האהובים על צעירים רבים בעיר, כך שגם חווית הביקור בה מרגישה לגמרי כחוויה מקומית ברלינאית אמיתית ולא סתם עוד ביקור במפעל של חברה מסחרית גדולה.

תכנון הביקור במבשלת הבירה Vagabund Brauerei ודרכי הגעה

מבשלת הבירה Vagabund Brauerei ממוקמת בכתובת Oudenarder Str. 16-20, 13347 Berlin והדרך הקלה ביותר להגיע אליה היא באמצעות הרכבת התחתית (U-Bahn) אשר התחנה שלה U-Seestrasse נמצאת במרחק של 7 דקות הליכה מהמקום. קו הU-6 המגיע לתחנה עובר בתחנות מרכזיות במרכז העיר כמו U-Unter den Linden ותחנת הרכבת של רחוב פרידריכשטראסה (Friedrichstrasse) משם מדובר רק ב-10 דקות נסיעה. גם אם לא מתאפשר לכם להגיע בימים חמישי או שבת לסיור במבשלה עדיין תוכלו לבקר בה בלי קשר מבלי לערוך סיור, כמו גם בבר המופעל על ידה וממוקם במרחק של כמה דקות הליכה משם בכתובת Antwerpener Str. 3, 13353 Berlin. גם המבשלה וגם הבר פתוחים בין הימים שלישי – ראשון בין השעות 17:00 אחה"צ עד 00:00 בלילה, ובסופי השבוע בימים שישי ושבת גם עד 02:00.

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן