ברלין
Search
Close this search box.

סיור שבעת האגמים של ברלין

תכנון טיול לברלין? נשמח לעזור!

עכשיו בברלין:

מלונות מומלצים

הרשמו לקבת מידע על ברלין

סיור שבעת האגמים של ברלין

ברלין היא עיר מיוחדת בשל היותה לא רק עיר בעלת מונומנטים רבים ומגוונים, חיים אורבניים ססגוניים ותרבות חיי לילה פורחת אלא גם עיר שאפשר למצוא בה מקורות טבע רבים. זה כולל גנים, פארקים וגם יערות של ממש וכמובן אגמים. האגמים שנמצאים מסביב לעיר הם מקומות הבילוי הפופולריים ביותר על המקומיים בתקופת הקיץ ומהווים את התחליף המושלם לים שכה חסר בעיר. בימים שמשיים וחמים במיוחד, ועל אחת כמה כמה כאשר הם חופפים ימי חופש או סופי שבוע, החופים שלצד האגמים הפופולריים בברלין מתמלאים בהמוני אנשים שמנסים לתפוס קצת שמש ואוהבים לבלות שעות בשיזוף ורחצה. אחת האפשרויות המגניבות ביותר היא לקחת סיור על ספינה באגמים של ברלין – כאשר בין הסיורים השונים קיים סיור שבעת האגמים של ברלין אשר בו אתם נוסעים בסירה קטנה ואקסקלוסיבית, מעין יאכטה קטנה, בין כל האגמים הכי חשובים של העיר שמחוברים בזכות היותם שייכים למקורות מים חופפים.

סיור שבעת האגמים של ברלין – הפעילות המושלמת לקיץ

סיור שבעת האגמים של ברלין הוא ללא ספק פעילות פרימיום שמתאימה למי שאוהבים להנות מהחיים. במהלך הסיור אתם עולים על סירה פרטית קטנה עם מקומות ישיבה נוחים שמתאימים גם לאוכל ושתייה. במסגרת הסיור אתם תגלו את שבעת האגמים אשר נמצאים במחוז ואנזה (Wannsee), שאחד מהם הוא אגם ואנזה המפורסם הקרוי על שם האיזור. אתם תסעו לאורך נוף מדהים, בין היתר של העיר הקטנה פוטסדאם (Potsdam) – עיר בעלת מבנים היסטוריים רבים השוכנת בסמוך לברלין. אתם תשוטו לאורך האגמים השונים של האיזור ביניהם אגם גריבניצזה (Griebnitzsee) ותראו את הארמונות המפורסמים ביותר של פוטסדאם, ביניהם טירת בבלסברג (Babelsberg Schloss) וארמון צציליינהוף (Schloss Cecilienhof). בהמשך המסלול תעברו על פני אי הטווסים (Pfaueninsel) הידוע בו נמצא ארמון לב ועתיק שנראה כאילו נלקח מהאגדות.

דברים נוספים שצריך לדעת על סיור שבעת האגמים של ברלין

הסיור מתרחש אך ורק בחודשים החמים של השנה – החל מתחילת חודש מאי ועד לשלישי הראשון של חודש ספטמבר. מזג האוויר האופטימלי הוא כמה שיותר שמשי על מנת שתוכלו להנות מהנוף וכדאי לנסות לברר לפני כן במידה ואתם מזמינים את הסיור רק כמה ימים מראש. הסיורים יוצאים פעמיים ביום בשעה 09:00 בבוקר ובשעה 14:00 בצהריים. הסירה / מיני יאכטה היא פרטית עבור המזמינים ואתם לא חולקים אותה עם אנשים נוספים מלבד הקפטן שמשיט אותה. לא ניתן לנהוג בעצמכם או להזמין את הסיור ללא הנהג. בסירה אין מזגן והיא מוגבלת לעד שישה משתתפים. אורכו של הסיור הוא 4 שעות.

דרכי הגעה לנקודת ההתכנסות של סיור שבעת האגמים של ברלין

סיור שבעת האגמים יוצא מתוך העיר פוטסדאם הסמוכה לברלין ונקודת ההתכנסות שלו היא בסמוך לנמל. על מנת להגיע לשם עליכם לקחת רכבת בין אזורית ממרכז ברלין ושימו לב כי יש בידכם את כרטיס הנסיעה המתאים לאיזורים ABC שכולל גם את פוטסדאם. קווי הרכבת המומלצים ביותר הם: RE1 ו-RB23 אשר עוברים בתחנות מרכזיות בברלין כמו: אלכסנדרפלאץ (Alexanderplatz), פרידריכשטראסה (Friedrichstrasse), תחנת הרכבת המרכזית של ברלין (Berlin Hauptbahnhof) ותחנת הרכבת של גן החיות (Zoologischer Garten). שימו לב שבפוטסדאם אתם צריכים לרדת תחנה אחת אחרי התחנה המרכזית של העיר – בתחנת Potsdam Charlottenhof. משם מדובר בחמש דקות הליכה עד לנקודת ההתכנסות כך שבסה"כ ההגעה ממרכז העיר היא נוחה ועורכת עד 40 דקות בממוצע, רק קחו בחשבון שתדירות הרכבות נמוכה מזו של הקווים העירוניים.

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן