ברלין
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיור סגווי בברלין

תכנון טיול לברלין? נשמח לעזור!

עכשיו בברלין:

מלונות מומלצים

הרשמו לקבת מידע על ברלין

סיור סגווי בברלין

בשנים האחרונות נראים בערים הגדולות יותר ויותר קורקינטים חשמליים ואופניים חשמליים שהפכו לפופולרים במיוחד וזמינים להשכרה מיידית לפרקי זמן מוגבלים. מה שנדיר יותר לראות בימינו זה כלי רכב דומה בשם סגווי, שהגיע לעולם עוד לפני כולם, כבר בתחילת המילניום, אך מאז די נעלם ולא הפך לנפוץ כמו הרכבים האחרים. יחד עם זאת תחום אחד לפחות שבו התשמר השימוש בסגווי הוא הסיורים התיירותיים. גם בבירת גרמניה אפשר לעשות סיור בו תרכבו בקבוצה של כמה אנשים על מכשירי הסגווי. הסגווי הוא מכשיר מהנה במיוחד כיוון שאתם פשוט עומדים עליו ונוסעים במהירות רבה כך שאתם מרגישים כאילו אתם מרחפים. אין ספק שאחד הדברים הכיפיים ביותר לעשות בברלין הוא סיור על סגווי, וזו גם פעילות יעילה ביותר בשל המרחק הרב בין חלק מהאתרים המרכזיים בעיר.

מידע על סיור סגווי בברלין

ברלין היא עיר גדולה מאוד אבל בזכות המהירות של כלי הסגווי אתם יכולים בתוך שעתיים להספיק לעבור על פני שטח משמעותי מהעיר ולראות מספר רב של מבנים ואתרים חשובים כאשר רוב הסיור נערך ברובע מיטה (Mitte) – הרובע המרכזי של העיר. בין היתר אתם תחלפו על פני שער ברנדנבורג המפורסם (Brandenburger Tor), שמהווה כבר מזה מאות שנים את הסמל המרכזי והקלאסי של העיר. אתם תסעו על הטיילת של נהר השפרה – הנהר הארוך שחוצה את ברלין, ותעברו על פני רובע הממשלה החדש כולו שנבנה על גדות הנהר ובסמוך לו נמצא בניין הרייכסטאג (Reichstag Building) שהוא מקום מושבו של הפרלמנט הגרמני. בנוסף על כך תגיעו גם לפארק המרכזי ביותר של מרכז ברלין – פארק טירגארטן (Tiergarten Park) – שהוא גם מהנה במיוחד לרכיבה בשל השבילים הרבים הנמצאים בו. אתם תרכבו על פני הכיכר היפה ביותר בברלין – ז'אנדרמרקט (Gendarmenmarkt), בה נמצאות כמה קתדרלות יפות במיוחד. עוד תגיעו למעבר הגבול המפורסם צ'ק פוינט צ'רלי (Checkpoint Charlie) שהיה שער המעבר בין הצד המזרחי לצד המערבי בתוך חומת ברלין שחצתה את העיר. לאחר מכן תגיעו לכיכר המרכזית של החלק המערבי של רובע מיטה – כיכר פוטסדאמר פלאץ (Potsdamer Platz). אין ספק שבתום השעתיים האלו כבר תרגישו שאתם מכירים את העיר.

תכנון ההשתתפות בסיור סגווי ודרכי הגעה לנקודת ההתכנסות

כשאתם מגיעים לנקודת ההתכנסות אתם עוברים הדרכה מלאה על מכשיר הסגווי, שהוא בעצמו די פשוט לשימוש, וגם מתנסים ברכיבה קצרה במקום על מנת לראות שהבנתם כיצד לתפעל אותו והתרגלתם אליו. בנוסף אתם מקבלים קסדה אשר תשמש אתכם לכל אורך הסיור. את הסיור מלווה מדריך מנוסה בעל מידע על כל האתרים ההיסטוריים והמבנים המרכזיים של ברלין על פניהם תחלפו במהלך הסיור. אתם מתבקשים להביא עמכם דרכון לסיור. שימו לב כי הסיור על רכב הסגווי אינו מתאים לנשים בהריון. הגיל המינימלי המותר לרכיבה והשתתפות בסיור הוא 14. הסיור מתקיים בקבוצות של עד 10 רוכבים מקסימום, בכל אחד מימות השבוע בשעות קבועות – 10:00, 13:00 ו- 16:00. 

נקודת ההתכנסות בה תעברו הדרכה על הכלי וממנה יוצא הסיור היא בכתובת  Krausnickstraße 2, 10115 Berlin, Germany. על מנת להגיע לשם בתחבורה ציבורית אתם יכולים לקחת את אחד מקווי הרכבת המהירה (S-bahn) ביניהם S-1, S-2, S-25, S-26 המגיעים לתחנת Oranienburgerstrasse אשר נמצאת במרחק של כמה דקות הליכה מהמקום. בנוסף גם תחנת הרכבת של האקשה מרקט (S-Hackescher Markt) נמצאת במרחק של 7 דקות הליכה מהכיוון השני.

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן