ברלין
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ברלין סיטי פאס – כרטיס ההנחות של ברלין

תכנון טיול לברלין? נשמח לעזור!

עכשיו בברלין:

מלונות מומלצים

הרשמו לקבת מידע על ברלין

ברלין סיטי פאס – כרטיס ההנחות של ברלין

כרטיס ההנחות של ברלין (Berlin Welcome Card) הוא אחת האופציות המומלצות ביותר לתיירים שמגיעים לביקור של כמה ימים בבירת גרמניה. הכרטיס כולל נסיעה חופשית בתחבורה ציבורית, וכניסה בהנחה ליותר מ-60 מוזיאונים, גלריות, ואטרקציות תיירותיות בעיר.

הסוגים השונים של כרטיס ההנחות של ברלין

כרטיס ההנחות של ברלין משתנה בהתאם למספר הימים המיועד אליו רוכשים אותו, כאשר ניתן לרכוש אותו לתקופה של החל מ-48 שעות ועד לתקופה של שישה ימים. פרמטר נוסף ברכישה קשור לאיזורים בעיר. ברלין מחולקת לאיזורים A, B, C, כאשר מרכז העיר כולל את האיזורים A ו -B ושדה התעופה החדש ברלין – ברנדנבורג (BER AIRPORT) כמו גם העיר פוטסדאם (Potsdam) המומלצת לטיול יום קצר, כלולה באיזור C. יש אפשרות לקנות רק לאיזורים AB או לכל העיר כאשר המחיר מתייקר בהתאם. 

אלמנט נוסף הוא סוג הכרטיס. ישנו כרטיס מסוים שמקנה הנחות למספר מקומות מוגבל וישנם גם כרטיסים מסוגי הכל כלול, הכוללים אטרקציות וסיורים ייחודיים כמו שיט בסירה על נהר השפרה, וסיורים מודרכים ברגל או ברכיבה על אופניים.

כרטיס ההנחות של ברלין מכסה את הנסיעה בתחבורה הציבורית

אחד היתרונות המרכזיים של כרטיס ההנחנות של ברלין הוא היותו כולל גם נסיעה חופשית בתחבורה ציבורית. בברלין, התחבורה הציבורית טובה במיוחד, אם כי היא יחסית אינה זולה ויש להשתמש בה באופן תדיר בשל המרחקים הגדולים של האתרים המרכזיים בעיר. לעיתים בלחץ של זמן או בשל אי הבנה קל לשכוח לקנות כרטיסים, במיוחד כיוון שבתחנות הרכבת אין מחסומים – אך כל זה לא יהיה תירוץ מספיק כאשר יגיעו הבודקים, דבר שקורה לעיתים קרובות וסביר מאוד שיקרה לכם לפחות פעם אחת בביקור של כמה ימים בעיר, ויטיל עליכם קנס גבוה ממנו אותו תהיו חייבים לשלם. לכן, הפתרון של כרטיס ההנחות מומלץ מאוד בהיותו מכסה לחלוטין את הנסיעות בתחבורה הציבורית.

מוזיאונים ואטרקציות רבים בכרטיס אחד

כרטיס ההנחות של ברלין כולל מספר מוזיאונים הנמצאים באי המוזיאונים (museum island) ובפורום התרבות של ברלין (berlin kulturforum) וכן אטרקציות נוספות לכל המשפחה אליהן תוכלו לקבל הנחה משמעותית בכניסה.

בין המוזיאונים והאטרקציות כלולים:

הגלריה הלאומית החדשה (neue national gallery) – ממוזיאוני האמנות המודרנית ואמנות המאה ה-20 המובילים בעיר. 

המוזיאון הישן (altes museum) – מוזיאון המציג אוסף עתיקות קלאסי מיוון ורומא

הצינוק של ברלין (berlin dungeon) – מוזיאון המספק פעילות של שעה הכוללת אימה והומור וחושפת את הצדדים האפלים של ההיסטוריה העירונית

גמלדה גאלרי (Gemäldegalerie) – מוזיאון הציור הגדול בעיר. מתמקד בציור אירופאי קלאסי בין המאות ה-13 ל-18.

מוזיאון בודה (bode museum) – מוזיאון הכול אוסף פסלים מימי הביניים, אמנותית גותית וביזנטית.

מוזיאון הריגול הגרמני (German Spy museum) – מוזיאון על ההיסטוריה של השירותים החשאיים והריגול.

מוזיאון הצילום (museum of photography) – מוזיאון על ההיסטוריה של הצילום מהמאה ה-19 עד ימינו ותערוכות קבועות של הצלם הלמוט ניוטון.

האיצטדיון האולימפי של ברלין (Berlin olympic stadium) – האיצטדיון הגדול והמפואר שנבנה לקראת אולימפיאדת 1936 ושופץ באחרונה למונדיאל 2006 אותו אירח.

מגדל הטלוויזיה של ברלין (Berlin tv tower) –מגדל בגובה 368 מטרים המספק תצפית פנורמית על העיר

סיור באוטובוס התיירים הופ און הופ אוף (Berlin hop on hop off) – אוטובוס בעל גג פתוח העובר בנקודות החשובות בעיר.

שאלות נפוצות על כרטיס התיירים של ברלין

האופציה המומלצת לרכישה היא אונליין ולשריין את הכרטיס לימי החופשה שלכם!

אופציות נוספות לרכישה הן בשדה התעופה ברלין-ברנדנבורג (BER AIRPORT), מרכזי המכירה של תחבורה הציבורית בעיר, (Berlin BVG, S-BAHN), במרכזי מידע תיירותי בברלין, וכן במספר בתי מלון שמציעים למכירה את הכרטיס.

מי שבכל מקרה מתכנן לנסוע בתחבורה ציבורית ולבקר במספר אטרקציות ימצא את כרטיס ההנחות של ברלין כעסקה משתלמת במיוחד. נסיעות בתחבורה הציבורית בעיר אינן זולות, ובהתאם גם הכרטיס השבועי כשגם למוזיאונים ולאטרקציות השונות בברלין יש לשלם כניסה בנפרד. לכן, כרטיס ההנחות של ברלין מציע דיל שחוסך הרבה כאב ראש והתעסקות ומאפשר כניסה למוזיאונים רבים ושלל אטרקציות בהנחה משמעותית.

כרטיס ההנחות של ברלין משתלם במיוחד למשפחות עם ילדים שמבקרות בעיר. במידה ורכשתם את כרטיס ההנחות של ברלין תוכלו לצרף מספר לא מוגבל של ילדים עד גיל 6 בחינם לנסיעה, וכן שלושה ילדים בין הגילאים 6 עד 14 יכולים להצטרף לכל מחזיק בכרטיס. 

בהחלט כן. ברגע שיש לכם את כרטיס ההנחות אתם יכולים להחליף בין רכבת תחתית (u-bahn), רכבת מהירה (s-bahn), טראם חשמלית או אוטובוס בלי שום בעיה, ללא צורך לתקף מחדש את הכרטיס או לדאוג מקנסות. 

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן