ברלין
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיור קיאקים בברלין

תכנון טיול לברלין? נשמח לעזור!

עכשיו בברלין:

מלונות מומלצים

הרשמו לקבת מידע על ברלין

סיור קיאקים בברלין

ברלין היא עיר עשירה במקורות מים. מלבד האגמים הרבים שניתן למצוא מסביבה גם בתוך העיר זורמים נהרות, נחלים ותעלות. הנהר המפורסם ביותר הוא נהר השפרה (Spree) הרחב החוצה את העיר ואשר מסביבו נבנו כמה ממבניה המרכזיים. אבל לצדו, חשובה לא פחות ממנו ואהובה עוד יותר על התושבים המקומיים, אפשר למצוא את תעלת לנדוור (Landwer Canal). לאורך התעלה נמצאים כמה ממקומות הבילוי הפופולריים ביותר בעיר ובנוסף על כך היא גם מהווה מקום בו שטות סירות רבות, החל מסירות גומי פשוטות שכל אחד יכול לקחת, דרך קיאקים ועד למיני יאכטות. במהלך שהותכם בעיר אתם יכולים גם כן להצטרף לסיור קיאקים לאורך התעלה וללמוד להכיר את החלקים המגניבים ביותר של ברלין בזמן שאתם חותרים בתעלה.

סיור קיאקים בברלין – חוויה ייחודית ובלתי נשכחת

בואו לראות את הפנינים הנסתרות של ברלין מנקודת מבט אחרת בסיור מודרך על קיאקים. במהלך הסיור אתם משייטים על פני תעלת לנדוור ועוברים על פני כמה מהאטרקציות הידועות ביותר לאורך התעלה, ביניהן: גשר אדמירל (Admiral Brücke) – ה-מקום של התושבים המקומיים ובעיקר הצעירים שבהם החיים בשכונות קרויצברג (Kreuzberg) וניוקלן (Neukolln). הגשר הוא אחת מנקודת החיבור בין השכונות האלטרנטיביות אשר נחצות בתעלת לנדוור. בשעות הערב ובייחוד בחודשי הקיץ הופך הגשר למקום בילוי של עשרות ואף מאות מבלים והוא המקום להיות בו. בנוסף לכך אתם תעברו על פני הנמל התעשייתי הישן של העיר שקיים עוד מאז תקופת היותה מחולקת בין מזרח ומערב. תחלפו גם על פני האיזור של רחוב Maybachufer – האיזור היפה ביותר על התעלה בו גם נערכים כמה פעמים בשבוע שווקי אוכל ושוק פשפשים. תוך כדי חתירה , המדריך המקומי המלווה אתכם יספר לכם (באנגלית) אנקדוטות משעשעות על החלקים הצבעוניים ביותר של הרבעים האלטרנטיבים של העיר.

סיור הקיאקים מתרחש בין החודשים אפריל – אוקטובר בהם הטמפרטורה נעימה מספיק אך גם אם יורד גשם הסיור מתרחש בכל מקרה. הסיור מתקיים מדי יום בשעות 10:00 ו-14:00 ואורך הפעילות הוא בערך שלוש שעות. שימו לב כי בנגיוד לסיורי שייט אחרים בסיור הקיאקים אתם נדרשים לקחת חלק פעיל ולחתור, אמנם בקצב סביר ולא תחרותי, אך יש לקחת בחשבון שמדובר בפעילות ספורטיבית שיכולה גם להיות מעייפת. התשלום על הפעילות כולל את השכרת הקיאק והמטושים, אפוד בטיחות, וקופסה יבשה מוגנת ממים לאפסון חפצים יקרי ערך.

דרכי הגעה לנקודת ההתכנסות

נקודת המפגש ממנה יוצא סיור הקיאקים נמצאת ב-Port Urbanhafen, Böcklerpark בשכונת קרויצברג. על מנת להגיע לשם מומלץ להגיע לתחנת הרכבת התחתית – U Prinzenstraße אליה מגיעים הקווים U-1 ו-U-3 ומשום ללכת שלוש דקות לעבר גדות התעלה בה נמצאית נקודת ההתכנסות.

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן